ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » Терористи висунули ультиматум в Донецьку


Бородай зажадав від мера Донецька Олександра Лук’янченка визначитися — з ким він, з терористами або урядом України. Про це повідомляє 062 .

«Мер міста повинен не тільки взаємодіяти як-то, а підтримувати позицію тих, хто в цьому місті обороняється. І це рішення абсолютно правильне», — заявив на прес-конференції лідер терористів, російський політтехнолог Олександр Бородай.

Бородай повідомив, що підтримує вимогу Стрєлкова до Лук’янченко співпрацювати з терористами ДНР. «Якесь рішення мерові доведеться прийняти: якщо він з нами готовий щільно і якісно співпрацювати, то він залишиться мером. Якщо він буде продовжувати грати в політику, пропонувати якісь переговори, посередництво в переговорному процесі, що він зараз робить, нам це абсолютно не цікаво. Ми його як політика і посередника за нашим відносинам в лапках з Києвом, відносинах, яких немає, не розглядаємо. Але розглядаємо, як можливого мера. Якщо він у цій ролі не хоче залишатися, йому доведеться піти, він буде замінений на іншого», — зазначив Бородай.

Терорист також пообіцяв не розстрілювати Лук’янченко, якщо він відмовиться співпрацювати з ДНР.

Нагадаємо, раніше Лук’янченко неодноразово закликала президента та уряд України спільно з Росією почати переговори з керівництвом терористів для врегулювання конфлікту.

Джерело: http://news.liga.netІнші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!