ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » Терористи мають намір провести діалог з нинішньою київською владою

Провести переговори можливо, незважаючи на загострення ситуації в Донбасі, однак вони можуть пройти тільки за участю посередників, заявив в суботу так званий перший віце-прем’єр самопроголошеної Донецької народної республіки Андрій Пургін.

«Незважаючи на новий виток конфронтації і догляд ополченців з Слов’янська, проведення консультацій з врегулювання ситуації на сході України можливо», — сказав Пургін, додавши, що скликання контактної групи можливий за участю посередників — Росії та ОБСЄ.

Джерело «Інтерфаксу» в керівництві ДНР, знайомий з ходом переговорного процесу, підтвердив, що «місце і час проведення чергового засідання контактної групи опрацьовуються».

«Принципову згоду на участь у консультаціях є», — сказав співрозмовник агентства.

У свою чергу глава МЗС РФ Сергій Лавров у телефонній розмові з колегами з Німеччини і Франції закликав якомога швидше скликати контактну групу з метою укладення перемир’я між Києвом і південно-сходом України.

«У ході бесід з російської сторони була акцентована необхідність не допустити зриву домовленостей берлінської зустрічі глав зовнішньополітичних відомств Росії, Німеччини, Франції та України 2 липня ц.р. про якнайшвидший скликання контактної групи з метою узгодження між Києвом і Південно-Сходом України безумовного стійкого припинення вогню», — йдеться в повідомленні, розміщеному в неділю на сторінці МЗС РФ у Facebook.

Міністри закордонних справ Німеччини і Франції Франк-Вальтер Штайнмайер і Лоран Фабіус погодилися з тим, що контактна група повинна терміново відновити роботу.

Вони висловили готовність «задіяти свої можливості для сприяння загальноприйнятного визначення місця зустрічі представників української влади з лідерами НВФ за посередництва Росії та ОБСЄ», — йдеться в повідомленні.

Варто підкреслити, що терористи і російська сторона не запрошують для участі у переговорах країни-учасниці Будапештського меморандуму — США і Великобританії.

Джерело: Всё про 2015 годІнші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!