ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » «Свобода»: активісти захочуть добити поранених c «Донбасу»

Всеукраїнське об’єднання під назвою «Свобода» вирішила засудити усіх проросійських активістів, які дивом вижили в пастці, організованою одним із батальйонів «Правого сектора» «Донбасу», відразу після битви з якими, Ярош та інші лідери також накинулися зі звинуваченнями, але вже на українських військових, які відмовилися допомагати радикалам.

Битва закінчилася, якщо можна сказати, перемогою ополченців, хоча і вони втратили чимало людей. Як, знову ж таки, повідомив один з лідерів «Донбасу» — деяких поранених вдалося витягнути, решті ж довелося залишити прямо там, на місці бою, віддаляючись. Тепер «Свобода» намагається звинуватити активістів у тому, що вони збираються знайти тих поранених, яких «Правий сектор» наважився забрати з собою, щоб і їх добити.

Вони оголосили, що одна з лікарень в Донецьку вже знаходиться в оточенні активістів, які чомусь намагаються вкрасти поранених. Об’єднання «Свобода» запевняє, що їх поінформував хтось з шпиталю, тому що ополченці знали, де лежали радикали. Називаючи останніх патріотами, «Свобода» також додала, що, незважаючи на їхній опір, активістам вдалося вивезти поранених, причому міліція абсолютно не діяла.

Автор: Анастасія ЖиваєваІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!