ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Створена касета об’ємом 185 терабайтПрезидент і головний виконавчий директор Sony Corporation Кадзуо Хіраї

©Toru Hanai/REUTERS

Компакт-касета нового покоління розроблена корпорацією Sony спільно з IBM.

Йдучи назустріч зростаючої потреби в носіях великих обсягів інформації, фахівці компаній Sony і IBM розробили касету, здатну зберігати рекордний обсяг даних — до 185 терабайт, повідомляє Російська служба Бі-бі-сі.

Нова технологія використовує знайому багатьом магнітну стрічку. На невеликій касеті тепер можна розмістити стільки інформації, скільки вміщують приблизно 1500 дисків Blu-Ray, чий максимальний обсяг в даний час складає 128 гігабайт.

Фахівцям вдалося досягти щільності в 148 гігабіт на один квадратний дюйм стрічки, що більш ніж в п’ять разів більше, ніж на касетах, створених у 2010 році Fujifilm і IBM.

Носії інформації подібного виду користуються попитом у великих організацій, що мають необхідність зберігати великі обсяги інформації тривалий час.

Магнітна стрічка — більш дешевий і енергоефективний метод зберігання інформації порівняно з дата-центрами, що споживають великі ресурси і потребують значної площі для розміщення масивів жорстких дисків.

Мінусом касети є більш тривалий процес вилучення з неї інформації, так як подібні пристрої створені за принципом послідовного доступу, коли дані виводяться в тому порядку, в якому були записані спочатку. Однак накопичувачі у вигляді магнітної стрічки вважаються більш надійними і в наші дні продовжують використовуватися професіоналами.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!