ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Страта в Горлівці: експерти засумнівалися, що були розстріляні саме міліціонери

Сьогодні, на жаль, Топовою темою для обговорень пригод України став випадок з стратою міліціонерів у Горлівці . У справжній же момент має сенс уточнити: можливо, не розстріляли представників органів правопорядку.

Страта в Горлівці нашуміла на весь світ. Спочатку говорилося, що розстріляні міліціонери, але зараз роблять деякі спростування — можливо, розправі зазнали зовсім не представники правоохоронних органів. Тим не менш, факт жорстокого подвійного вбивства незаперечний.

Іншими словами, міліціонери, яких вважають мертвими, можуть виявитися серед живих. Подібне припущення виникло у фахівців неспроста — на людях, над якими в Горлівці вчинили самосуд, були сітчасті мішки, що приховують обличчя, страчених.

Передчасно «поховали», нагадаємо, Романа Бабюка з Дмитром Крикуном. Другий міліціонер у Горлівці — керівник карного розшуку, перший — начальник кримінальної міліції.

Деякі ЗМІ взагалі пишуть, що розстріл було інсценовано, патрони, якими стріляли — холостими. Цим даними офіційного підтвердження поки що не знайшлося.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!