ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Помощь переселенцам » Стародавній Рим оживе в МосквіКадр з фільму «Гладіатор» .

Столичні гастролі «Гладіатора» у супроводі симфонічного оркестру пройдуть 6 та 7 червня у Светлановском залі Будинку Музики.

«Музичне шоу Ханса Циммера: Gladiator Live» в Москві дасть публіці можливість одночасно і насолодитися чудовою музикою одного з найпопулярніших композиторів на планеті, і великим фільмом, що побив усі мислимі касові рекорди в 2000 році і приніс Расселу Кроу, який зіграв полководця Максимуса, премію «Оскар» за кращу чоловічу роль.


Ханс Циммер

Ханс Циммер — лауреат премії «Оскар», дворазовий лауреат премії «Золотий глобус», триразовий лауреат премії «Греммі». 8 грудня 2010 року за свої досягнення він був удостоєний іменної зірки на знаменитій Алеї Слави в Голлівуді. А в списку «100 геніїв сучасності», складеному газетою «The Daily Telegraph», Ханс Циммер займає почесне 72-е місце в компанії Стіві Уандера, Стівена Хокінга, Нельсона Мандели та інших видатних економістів, політиків, вчених, письменників і музикантів нашого часу. Багато в чому завдяки шедевральною музики німецького композитора епічна драма «Гладіатор» і придбала нечувану популярність.

Технологія суміщення кіно та симфонічного оркестру в одному концертному залі була вперше випробувана в Лондоні, на сцені легендарного Альберт-Холу. Тепер і москвичі зможуть стати свідками унікального культурного події, відвідавши шоу «Гладіатор» в Московському Будинку Музики.

Квитки на шоуАфіша.Інші записи з категорії "Помощь переселенцам":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!