ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Стало відомо, хто взяв в заручники людей з «Правого сектору»

Буквально годину тому надійшли дані: сьогодні ввечері в Житомирі в заручниках опинилися люди, уповноважені представляти «Правий сектор». Повідомляли про це представники організації. Зараз же маємо оновлені дані: згідно з повідомленнями ЗМІ Житомира, у заручники осіб з «Правого сектора» взяли їх ж однопартійці, які прибули з Києва. Причини цього поки незрозумілі.

За даними деяких джерел, які мають доступ до інформації за фактом взяття в заручники людей з «Правого сектора» (події розгорталися в Житомирі), загарбники — представники цієї організації, яка оголосила себе партією. Вони прибули з Києва.

Чому однопартійці «Правого сектора» взяли в заручники своїх же товаришів, говорити важко — по цій частині відомо небагато.

Можна припустити, що зі столиці «Правий сектор» прибув у Житомир у певному складі з метою навести порядок в межах міста. Ці люди бажали поставити на чолі Житомира свого керівника, якому було б до снаги розібратися зі всім, що відбувається.

При цьому уточнюється: у штабі Правого сектора, де опинилися в полоні представники такого, дійсно була стрілянина. Зараз все звелося до переговорів, можливо, київський «ПС» скоро покине Житомир. Бере участь у процесі і Дмитро Ярош.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!