> США не вважають дії Києва на сході України спробою військового вирішення ситуації | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » США не вважають дії Києва на сході України спробою військового вирішення ситуації

США мають намір підтримувати зусилля української влади щодо мирного врегулювання ситуації в країні, незважаючи на проведення Києвом військової операції на сході України, заявили у вівторок у держдепі США.

«Ми досі вважаємо, що ситуація (в Україні) буде вирішена шляхом діалогу між сторонами, який ми (США) підтримуємо», — сказала на брифінгу у Вашингтоні представник держдепу Джен Псакі.

При цьому вона зазначила, що у Вашингтоні підтримують дії Києва щодо стабілізації ситуації в східній Україні і не вважають їх спробою вирішити ситуацію силовим шляхом.

«Це не військове рішення (ситуації на сході України)», — сказала Дж.Псаки. Так вона відповіла на питання журналіста про те, чи є дії української влади на сході країни спробою силового вирішення проблеми. — Влада має повне право підтримувати стабільність і порядок у своїй власній країні».

Разом з тим, Дж.Псаки повідомила, що США «продовжують розглядати запити української влади про надання допомоги українським військовим у сфері безпеки», проте основним завданням Вашингтона є «підтримка економічних і політичних спроб» Києва стабілізувати ситуацію в Україні.

Раніше стало відомо, що Вашингтон продовжує зберігати у порядку денному можливість введення додаткових санкцій відносно Росії.Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!