ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » США і НАТО повинні допомогти українській армії зброєю — сенатор Портман

Роберт Портман, сенатор США від штату Огайо, вважає, що американська сторона повинна допомогти Збройним силам України легким озброєнням для захисту інтересів української держави.

«Ми обговорювали ці питання на наших сьогоднішніх зустрічах з прем’єр-міністром і в.о. міністра закордонних справ України. Я думаю, що США можуть допомогти у підготовці українських військовослужбовців, а також невеликим легким озброєнням, враховуючи боєздатність української армії. Це може бути протитанкові і противовоздушное зброю. Я думаю, що в цьому є сенс і вже існує підготовлений нормативний акт з цього приводу», — сказав він на брифінгу в суботу в Києві.

Портман висловив упевненість, що США і НАТО повинні бути більш активними у підтримці України. «Звичайно ж, американські військовослужбовці не будуть воювати на українській території, але можна надати допомогу українським військовослужбовцям, щоб вони тут могли утримувати світ», — підкреслив сенатор.

За його словами, така допомога буде дуже важливою в контексті тієї ситуації, в якій опинилася Україна. «Я думаю, що це має сенс, це правильно, я поїду в Вашингтон і після моїх сьогоднішніх спілкувань я більш ніж переконаний в тому, що США і НАТО можуть зіграти свою роль в цьому процесі», — підкреслив Портман.

Тим часом Яценюк обговорив з Олбрайт майбутні вибори президента в Україні.Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!