ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Сьогодні — день дострокових виборів в Україні

25 травня 2014, як і було заплановано раніше, незважаючи на важку обстановку в Україні, чи починаються вибори .

Вибори в Україні пройдуть в 2014 році в надзвичайній ситуації. Не всі жителі держави зможуть прийти і проголосувати, а частина громадян і зовсім вирішила ігнорувати цей процес.

В окремих населених пунктах України, крім виборів президента, відбудуться ще, як відомо, вибори в місцеві органи правління.

Як ми повідомляли, працювати виборчі дільниці будуть, починаючи з 8 ранку за місцевим часом. Завершать роботу вони в 20:00.

Сьогодні, 25 травня, громадяни України будуть вирішувати на виборах, хто, на їхню думку, з 21 кандидата вартий представити країну на найвищому президентському посту. З президентської гонки незадовго до старту виборів 25 травня, нагадаємо, пішли такі претенденти на участь, як Олександр Клименко, Петро Симоненко, Олег Царьов, Василь Цушко, Наталія Королевська, а також Зорян Шкіряк.

На Сході України є велика частка ймовірності, що вибори будуть зірвані. В такому випадку, можливо, доведеться оголосити другий тур. Попередні результати виборів по явці можна буде дізнаватися протягом дня.

Також нагадаємо, що Україна прийняла рішення про проведення дострокових виборів після перевороту, доступне місце в результаті запеклих зіткнень між урядовими силовими структурами і людьми, присутніми відстоювати свої права на Майданах країни.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!