ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Смерті після розстрілу під Волновахою тривають

Що сталося дійсно в цьому, як вже кажуть українці, згубному місці — незрозуміло, але в результаті вбито 17 осіб, ще 20 поранені, перебуваючи в стані середнього ступеня, і 5 залишаються у вкрай важкому стані.

22-го травня під час проведення «антитерористичної» операції в межах Донецької області, група військових влаштувала привал в районі Волновахи і, як можна судити з посмертних аматорських відео, перебували у вкрай розслабленому стані, впевненими у своїй перемозі. Саме цим і скористалися проросійські активісти. Бій був тривалим — постраждалих було багато з обох сторін. Деякі представники ополчення вже підтвердили те, що вони дійсно брали участь у цій «битві».

Через деякий час виникли кілька інкасаторських машин, що належать «Приват-банку», з яких вискочили невідомі в масках, які розстріляли перебувають поранених військових. Незважаючи на звинувачення Турчинова на адресу ополченців, можна помітити, що саме «Правий сектор» ховається в таких машинах. Після чого вже мертвим військовим посипалася шеренга куль з українських бойових літаків, іншим вдалося вижити, тільки ховаючись під машини і за деревами в ліску.

Автор: Анастасія ЖиваєваІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!