ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Смартфони і планшети отримають 3D екрани як в «Зоряних війнах»

В принципі вже не вперше з’являються якісь прототипи, нові технології тощо, але все це зникає з інформаційного поля ще на стадії підготовки до реалізації. Але на Kickstarter з’явився новий проект, який, можливо, зможе задовольнити тягу до голографічним зображенням.

Пристрій, названий Holho, дозволяє створювати псевдоголографические зображення на основі зображень зі смартфонів і планшетів.

Правда, це все ще не та голографія, яка «висить» у повітрі, без видимих дисплеїв, спеціальних поверхонь і іншого. Але все одно, проект досить цікавий. Пірамідальна структура Holho включає відображають поверхні, які і створюють об’ємні картинки. Яскравим прикладом сказаного може бути анонсное зображення.

Для Holho існує і власне додаток, що дозволяє створювати кастомні зображення. Є, правда, одна умова для таких зображень — фон повинен бути чорним.

Що ж, в якості робочого інструменту Holho навряд чи можна використовувати (хоча, для презентацій різного роду архітектурних проектів, механічних деталей та іншого — чому б і ні?). Але все ще попереду, і, можливо, новий проект, що дозволяє створювати просунуті голограми прямо в повітрі, вже через пару тижнів/місяців з’явиться на сторінках ЗМІ.

Вартість гаджета невелика. Так стандартний Holho Pyramid для 10-дюймового планшета коштує 55 доларів США. В комплект включається додаток і відео від розробників.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!