ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Слов’янськ: військові обстріляли житловий масив авіаударами — Відео

23 травня, в п’ятницю, бойові підрозділи, керовані нової київською владою, нанесли потужний авіаційний, а також артилерійський удар по місту Слов’янськ, контрольованого ополченцями Донецької Народної Республіки. Удар був нанесений по житловому району — Варшава.

На одному з відео, знятому з квартири багатоповерхового будинку місцевими жителями, періодично чутні вибухи, які є результатом відбуваються неподалік боїв. В один з моментів добре помітно, як снаряд розривається в безпосередній близькості від місця зйомок.

Біля шиномонтажної майстерні зібралася черга з приватних автомобілів, і факт попадання снаряда на цю територію викликав справжній шок у знімали відео жителів міста, адже судячи з розмов знімали — почали бити саме по приватному сектору. Ймовірно, метою був міст, розташований поруч з шиномонтажної майстерні, але як чутно з подальших розмов за кадром — або потрапили в саму майстерню, пробивши її дах, або в автомийку, або чийсь приватний будинок.

Як передає портал baltija.eu масштаби трагедії наступні: автомобіль і чотири будинки були пошкоджені, також було завдано збитків газовій трубі, але на щастя, її вчасно встигли перекрити.

Слов’янськ сьогодні — Відео

Автор: Олег РоманівІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!