ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Слава роботам: в Москву везуть передових андроїдівРобот по імені Титан.

© Григорій Студнєв/Ridus.ru

Голлівудські фільми стають реальністю: роботи смішити вміють і лякати .

«Йааааазь!» — голосом вологодського рибака посеред Даниловського ринку несамовито волав справжній робот по імені Титан.

Російської мови він навчився спеціально перед поїздкою до Москви, де він виступить на Балу роботів. Під куполом Даниловського ринку серед спецій, помідорів і халяльної баранини він влаштував промо-шоу спеціально для журналістів, а заодно і продавців-мігрантів з випадковими відвідувачами. Титан — зірка світового рівня: у його послужному списку спільні подання з Ріанною, Джекі Чаном, Уіллом Смітом та іншими заокеанськими знаменитостями. Він шоумен: співає, танцює, труїть жарти і бризкається у глядачів водою. Його гастролі розписані на кілька років вперед.


© Григорій Студнєв/Ridus.ru

Взагалі-то він виглядає досить зловісно: розмірами в два рази більше Миколи Валуєва, здоровенні ручищи крутяться в усі сторони, при русі видає характерні для голлівудських роботів звуки. У його зовнішності є щось від Залізної людини і машин з третьої частини про Термінатора. Коли він в’їхав на спеціальному кріслі-каталці в павільйон ринку, в голові мимоволі спливли кадри з фільму про Робокопа — там, де робот-конкурент головного героя сказився і перестріляв всіх навколо. Втім, Титан в одну мить розвіяв усі сумніви, підкоривши публіку буквально за пару секунд.


© Григорій Студнєв/Ridus.ru

Він загравав з дівчатами, передавав на камеру «привіт мамі», ригав, випускав гази і навіть підібрав з глядачок супутницю життя для свого механіка Дейва. Юморок у нього, відверто кажучи, сортирный, американський. Але Титан настільки чарівний, що ці його викрутаси йому прощаєш не замислюючись. Коли бачиш, як механічне чудо техніки натурально сміється, чхає, «стріляє» своїми синіми очима дівчатам і співає пісні, розумієш, що майбутнє вже наступило. Ось він — робот з характером! Головне, щоб закони робототехніки Айзека Азімова працювали неухильно, інакше людству знадобиться натуральний, а не голлівудський Джон Коннор.

«Рано чи пізно межа між людиною і роботом почне розмиватися. Ми змушені будемо відповісти на запитання: що ж робить людину людиною? У чому справжня суть людяності?», — запитує японський робототехнік, професор Хіросі Ісігуро.


© Григорій Студнєв/Ridus.ru

Подивитися на всіляких андроїдів, і, в тому числі, послухати німецьких роборокеров Compressorhead можна буде на Балу роботів. Він пройде з 15 травня по 15 червня в центрі дизайну Artplay на Нижній Сыромятнической. Гостями заходу будуть не тільки Титан і Compressorhead, але і «самий доброзичливий андроїд на світі» Теспиан, французький робот NAO, робот-помічник R.BOT-100, робот-умілець Baxter, робот-портретист Paul і багато інших.


© Григорій Студнєв/Ridus.ru

Повірте, почути крилаті фрази «Hasta la vista, baby!» і багатозначне «i’ll be back» з вуст цього робота, безцінне.


© Григорій Студнєв/Ridus.ruІнші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!