ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Сім автомобілів прорвалися в ДНР з Росії

МЗС України повідомило про зафіксованому перетині українського кордону з боку Російської федерації . За словами представників даного міністерства, що кордон було перетнуто незаконно, а саме це порушення носить провокаційний характер.

При уточненні відомостей про даний інцидент, були названі і масштаби події. Через російсько-український кордон біля пропускного пункту «Дубрівка», з боку Росії в Донецьку область прямували п’ять вантажівок, а також дві легкові машини. На борту кожного автомобіля перебували озброєні люди.

Українська сторона заявляє, що це провокація, і звинувачує російських прикордонників у потуранні перетнувши кордон, і навіть в безпосередньому сприянні їм.

Нагадаємо, що раніше українська сторона неодноразово висувала вимоги до Росії припинити нібито мали місце провокації. Крім того, Україна звинувачує російську владу в підтримці ополченців, які базуються на території Південно-Сходу Української держави.

Самі ж ополченці і співчуваючі їм громадяни, вже не вважають української кордон між Донецьким регіоном і Росією, грунтуючись на результатах проведених нещодавно в Донецькій і Луганській областях референдуми.

Автор: Олег РоманівІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!