ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Швейцарці навчили літаючий «безпілотник» ще й ходити на «ногах»


Швейцарська Федеральна політехнічна школа Лозанни (EPFL) розробила новий мініатюрний безпілотний літальний апарат DALER, який здатний пересуватися по землі, використовуючи в якості «ніг» власні крила.

Як повідомляє The Register, використання крил для пересування по землі дозволило спростити конструкцію безпілотника і підвищити його прохідність.

Крила безпілотника закріплені на поворотних механізми, які при польоті фіксують аеродинамічні поверхні в горизонтальному положенні, а при переміщенні по землі ─ обертаються. За даними EPFL, DALER здатний переміщатися по поверхні зі швидкістю до 0,2 метра в секунду і долати «високі перешкоди». Висота подоланих перешкод не уточнюється. Конструкція апарату посилена для жорсткої посадки.

В повітрі DALER являє собою літальний апарат, сконструйований за схемою «літаючого крила» з штовхає гвинтом в хвостовій частині. Яку саме корисне навантаження може нести безпілотник, не уточнюється. Імовірно, DALER буде корисним при проведенні різнорідних розвідувальних операцій з повітря і на землі, наприклад, в приміщеннях.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!