> В Грузії зійшов сель | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » НОВОСТИ ЭНЕРГЕТИКИ » Сходження селю в Грузії

16264329Під зійшовшу у Грузії селю могли потрапити люди. За словами місцевих жителів, зсув накрив кілька легкових машин і великовантажних автомобілів. Рух по Військово-Грузинській дорозі між Росією і Грузією через пункт пропуску Верхній Ларс зараз перервано. Жителі селищ, розташованих біля кордону, евакуйовані.

Інформація про те, що в Грузії в Дарьяльсьій ущелині зійшов сель, надійшла сьогодні в 11 ранку. За наявними даними, великий сель зруйнував газопровід до Вірменії, перекрив Військово-Грузинську Дорогу й загатив заплаву річки Терек. Утворилася дамба висотою понад 35 метрів. Під нею стало накопичуватися подпрудноє озеро, яке викликало серйозні побоювання фахівців.

Небезпека полягає в тому, що селева гребля може не витримати, і тоді величезні маси води хлинуть по ущелині прямо у Владикавказ. Співробітники північноосетинського МНС і поліцейські негайно приступили до евакуації людей з потенційно небезпечних районів. У Владикавказі обмежили рух через мости, спеціальні патрулі попереджали людей, відпочиваючих на березі Терека про можливу небезпеку.

Військово-Грузинська дорога закрита до особливого розпорядження. Всіх, хто застряг на кордоні, теж евакуювали в безпечні місця. Побоювання підтвердило падіння рівня Терека: це означає, вода за греблею продовжувала набиратися. Але пізніше рівень повернувся в норму.

Щоб уточнити масштаби можливого удару стихії, над зоною потенційного затоплення був проведений моніторинг з повітря. На думку фахівців, небезпека все ще зберігається, хоча з кожною годиною, по мірі розмивання селевих мас, ймовірність надзвичайної ситуації стає все менше.Інші записи з категорії "НОВОСТИ ЭНЕРГЕТИКИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!