ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Що чекає Україну в Євросоюзі?

Штефан Фюле, який відповідає за політику добросусідства в ЄС лобіює вступ України, а також Грузії і Молдови в ЄС . Його намір розширити вплив Євросоюзу на весь простір колишніх радянських республік. Очевидно, що цим він має намір створити противагу для посиленням ролі США на старому континенті і збільшення останнім часом впливу Росії, яка ініціювала створення Євразійського союзу з Білоруссю і Казахстаном. Ця проблема турбує європейських політиків, які хочуть грати першу скрипку на міжнародній політичній сцені. При вступі України до Євросоюзу, Фюле чекає більш стрімкого просування економічних та політичних реформ, які прив’яжуть країну якірної ланцюгом до Європи.

Але так чи простим українцям потрібні ці реформи? Адже за ними підуть очевидні підвищення цін на ЖКГ, чергове підвищення пенсійного віку, погіршення умов життя слабо захищених верств населення. Тобто, ціни — як у Європі, а умови життя — як у папуасів.

Ще одне відторгнення в українців викликає підтримка Штефаном Фюле сексуальних меншин. Так 19 травня минулого року в Кишиневі пройшов гей-парад, в якому, разом з іншими офіційними особами ЄС, взяв участь і прибув до Молдови Штефан Фюле.

Автор: Ігор ЗіневичІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!