> Шахраї новим способом вимагають гроші у користувачів iPhone | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Шахраї новим способом вимагають гроші у користувачів iPhone


© Yves Herman/Reuters

Телефонні шахраї опанували новий спосіб вимагання грошей у користувачів мобільних телефонів . На цей раз під ударом виявилися користувачі iPhone.

Нещасний, а, головне, неуважний користувач телефону насамперед виявляє на дисплеї свого гаджета повідомлення з таким повідомленням: «Ваше пристрій заблоковано у зв’язку з скаргою. Зможу вам допомогти і розблокувати його. Перевірте свою електронну пошту!».

До цього часу на пошту власника смартфона приходить лист, в якому повідомляється, що він може розблокувати пристрій в сервісному центрі за півтори тисячі рублів або ж зробити це всього за 500 рублів. Для другого варіанту необхідно всього лише перерахувати на певний Qiwi-гаманець необхідну суму.

Несподівано виник «спаситель» обіцяє усунути проблему через 1-2 години після надходження коштів.

Користувачі habrahabr розповіли про те, як зловмисникам вдається провернути таке з вашим пристроєм. «Все банально, можна викрасти ваша пошта, прив’язана до AppleID. Потім зловмисник, використовуючи сервіс find my iPhone, блокує ваш телефон», — роз’яснює автор посту.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!