ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » НОВОСТИ ВОСТОКА » Севідов: «Я багато мовчав, але тепер можу говорити…»

221153-aleksandr-sevidov-nam-nekuda-speshit-metallurg-d-karpaty-1-1-2-tur

Після матчу «Чорноморець» — «Карпати» в ефірі каналу «Футбол 1» своїми враженнями поділився головний тренер львів’ян Олександр Севідов.

— У мене двояке враження від гри і результату. «Чорноморець» створив більше моментів, але ми створили момент першими. Ми сподівалися на такі передачі, але пройшла одна, коли і повинні були забивати. «Чорноморець» — дуже прагматична команда, що грала по результату, адже нічия їх влаштовувала. Для нас очко — результат непоганий і начебто на мажорній ноті закінчили сезон, але це очко нічого нам не дає. Ми могли піднятися в десятку…

Я багато мовчав, але тепер можу говорити. Ви пам’ятаєте, що нас відправляли в Першу лігу, а Севідова — у відставку. Зараз подякував хлопцям, що вони витягли дуже важкий сезон. У нас було дуже багато проблем, і якщо про них не говорив — це не означає, що їх немає.

— Які саме проблеми?

— Якщо детальніше, то буду говорити більше, ніж Рома Григорчук (посміхається). Він на 5-му місці, а ми на 11-му — це не дуже коректно (посміхається). Ми були змушені вводити молодих хлопців до складу вже восени, а не навесні. У нас був складний період підготовки. Також була велика невизначеність з хлопцями, але ми змогли деяких гравців переконати — вони і витягли цей сезон. Мені не з руки говорити про проблеми, чекає детальний аналіз. Ми хоч і маленький крок, але зробили.

— Скільки б поставили команді по 10-бальній системі?

— До себе завжди більш критичним, ніж до футболістів. В деяких моментах міг десь вибрати правильну тактику або складу, а футболістів ніколи не звинувачував. Для мене завжди вони найкращі. Футболістам поставив би сім, а собі — трохи нижче.

— Хто залишиться в команді?

— Головне, щоб знову через місяць не відправляли «Карпати» в Першу лігу. Впевнений, що не зберемося вже в цьому складі. Знаю, що у деяких хлопців доля вже не буде пов’язана з «Карпатами», але про це вони самі вже можуть сказати. Сподіваюся, більшість лідерів збережемо. Якщо всі підуть, то будемо створювати нову команду.

— Це стосується й орендованих гравців?

— Безумовно.

— Вийшла у вас задумана перебудова?

— Думаю, так. Може не на 100%, але ввели велику групу футболістів до складу, переглянули багато молодих гравців. Змогли в найкоротші терміни вибудувати тактичну гру, тому що перші тури нам дуже не вдавалися. Десь роботою дуже задоволений, і футболістами задоволений.

Завжди легше говорити, ніж робити. Зараз з’явилося багато експертів, які вміють давати оцінку. Слуцький сказав: «Це стовпи, які висвітлюють дорогу, але ніколи по ній не ходять». Я ніколи не критикував колег і зараз не збираюся. Критика завжди підстьобує. Ми живемо за принципом «бійся тих, хто тебе хвалить».Інші записи з категорії "НОВОСТИ ВОСТОКА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!