> СБУ перервала політ безпілотника з Росії? | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » СБУ перервала політ безпілотника з Росії?

Міністерство оборони України, а також СБУ, зробили заяву, згідно з яким 28 травня був збитий військовий безпілотний літальний апарат (БПЛА), в простолюдді званий «Дрон». Безпілотник вів, за повідомленнями цих українських відомств, у районі Донецька розвідувальний політ.

У свою чергу, зі слів прес-офіцера так званої антитерористичної операції, Олексія Дмитришковского, збити апарат вдалося завдяки якоїсь «чудо-технології», розробленої в надрах українських військових лабораторій.

Після того, як безпілотна машина була переможена, її відразу ж віддали фахівцям, які побіжно проаналізувавши залишилися уламки, зробили висновок про належність цього апарату до Російської Федерації. БПЛА виявився нічим іншим, як модифікацією літаючої частини російського комплексу повітряної розвідки.

Називається цей літаючий розвідник «Орлан-10», і часто використовується різними структурами в Росії. Примітно, що тоді ж, 28 травня, на сайті телеканалу Russia Today,з’явилася інформація, ніби ополченці збили безпілотник, кружляє в Донецькому небі. Таким чином, до цих пір залишається неясним, хто, коли і чий безпілотник збив, і був дрон взагалі.

Автор: Олег РоманівІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!