ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Санкції США не завадять російським компаніям використовувати WindowsВіндовс з нами!

© Diliago/Ridus.ru

Російські компанії і банки, що потрапили під санкції США, зможуть продовжувати використовувати на своїх комп’ютерах Windows.

Представники Microsoft запевнили російських партнерів, що компанія не збирається блокувати роботу Windows і інших своїх продуктів, як це робиться з «піратськими» версіями, повідомляють «Ведомости».

Раніше уряд США ввів санкції відносно ряду російських компаній, заборонивши американським громадянам і компаніям надавати послуги і продавати товари своїм російським партнерам. В результаті цих заходів російські компанії втратять можливість працювати з найбільшими американськими розробниками комп’ютерних програм і цифрової техніки. Санкції торкнулися 18 компаній, які працюють з програмним забезпеченням Microsoft.

За даними видання, Microsoft блокувати роботу свого ПЗ на комп’ютерах російських компаній не буде, хоча така можливість у американського гіганта є.

Відповідальний секретар комісії Держдуми Росії зі стратегічних інформаційних систем Андрій Черногоров вважає, що блокування програм стала б кібератакою, а не виконанням санкцій. Голова правління банку «Авангард» Валерій Торхов зазначає, що санкції до вже проданих товарів не застосовуються.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!