> Самий малошумний підводний човен для ЧФ спустили на воду | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » ТОП СТАТЬИ » Самий малошумний підводний човен для ЧФ спустили на воду

У Санкт-Петербурзі пройшла церемонія спуску на воду другого дизель-електричного підводного човна проекту 636 .3 «Варшав’янка» «Ростов-на-Дону» для Чорноморського флоту. Про це повідомляє 26 червня РИА Новости. На заході був присутній міністр оборони Сергій Шойгу.

За словами Шойгу, підводні човни цього проекту будуть самими малошумними в Росії. Заступник головнокомандувача ВМФ Росії віце-адмірал Олександр Федотенков додав, що вони відповідають завданням, які стоять перед Чорноморським флотом. «Підводні човни цього класу ідеально підходять для морських районів зони операційної відповідальності Чорноморського флоту. У взаємодії з надводними кораблями вони дозволять чорноморцям виконувати свої завдання на новому якісному рівні», — наголосив Федотенко.

Підводні човни проекту 636.3 будуються за вдосконаленим під вимоги ВМФ Росії проектом, створеним на основі експортної модифікації субмарин проекту 877. Швидкість повного ходу підводних човнів становить 20 вузлів, гранична глибина занурення — 300 метрів, автономність плавання — 45 діб, екіпаж — 52 людини, підводна водотоннажність — близько 4000 тонн. Озброєння складається з шести субмарин торпедних апаратів, з можливістю постановки хв і пуску крилатих ракет.

Головний дизель-електричний підводний човен «Новоросійськ» проекту 636.3 «Варшав’янка» вийшов на ходові випробування в Балтійське море в кінці травня 2014 року. Терміни спуску на воду третьої човни цієї серії «Старий Оскол» узгоджуються з головним командуванням ВМФ. Четверта субмарина — «Краснодар» — будується на Адміралтейських верфях в Санкт-Петербурзі.Інші записи з категорії "ТОП СТАТЬИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!