ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Розстріляних військових під Волновахою обдурили, пославши під кулі

У Рівному та на Волині вже оголосили дводенний траур внаслідок трагічних подій під Волновахою, адже, незважаючи на те, що практично ніхто не вижив в обстрілі і вертолітних розстріли, сім’ї бійців досі не знають правди про те, чи живі їхні родичі.

Дівчина Леся зуміла відшукати в списках загиблих свого молодого чоловіка Михайла. Батьки ж дівчата зараз намагаються виявити в сільській раді хоча б якусь подтверждающуюся інформацію, але такої немає. Голова Ілів вже заявив, що самі військові — учасники тих подій, не знають, хто тільки поранений, а хто вже загинув. Теща Михайла розповідає, що чоловік навіть комісію не проходив, адже вона його не допустила б до служби через вагомих проблем зі здоров’ям, але його просто забрали, обіцяючи гарну оплату і легку службу на західній території.

І Надія Артемчук не збирається вірити у смерть сина без доказів, адже і їй військкомат обіцяв, що син — ще зовсім юний, тому буде біля будинку служити. Також повідомлялося, що через бою під Волновахою родичі перекрили трасу на Волині, щоб не допустити відправлення на Схід чергової партії українських військових.

Автор: Анастасія ЖиваєваІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!