ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Розроблено Cadillac, який буде їздити без заправки сто років


Тільки уявіть собі автомобіль, який їздить на протязі 100 років всього на 8 грамах палива з щільного матеріалу — торію . Вистачить на все життя! Більше не буде необхідності в заправках, витрат на бензині, ніяких тимчасових витрат і ніяких отруйних викидів вуглекислого газу в атмосферу.

Мільярди автомобілів, які щодня їздять по дорогах і стоять в сумі в матеріальних ресурсах і часу трильйони доларів — просто немислимо забруднюють атмосферу, і це проблема вже перевищила всі можливі і неможливі межі. Автомобілі перестануть взагалі викидати отруйні гази СО2 і завдавати шкоди навколишньому середовищу, тобто значно заощадять ресурси планети всьому людству.

Останнім часом вже зустрічаються на дорогах гібридні і повністю електричні автомобілі, за якими, як вважається, стоїть майбутнє. Але поки такі автомобілі мають масу недоліків, серед яких мала дальність поїздки і висока вартість самого автомобіля, що робить автомобілі з бензиновими двигунами найбільш привабливим вибором для покупців незважаючи на вартість бензину і забруднення атмосфери.

Компанія Laser Power Systems (LPS) з Коннектикуту працює над розробкою нової рухову систему на основі торію. Торій відноситься до тяжких слаборадиоактивным металам, це самий щільний матеріал в природі і тому його використовують як ущільнювач для авіапромисловості, але також з нього можна виробляти величезні обсяги тепла. Торій міститься в природі в основному в магматичних породах і породоутворюючих мінералів земної кори (граніт, пісок, слюда, морська вода). Найбільші запаси торію в США, Австралії та Індії — в сумі близько 1 мільйона тонн. Так як загальні запаси торію в 3-4 рази перевищують запаси урану у земній корі, то атомна енергетика при використанні торію дозволить на сотні років повністю забезпечити енергоспоживання людства. Вартість одного кілограма торію близько 80$. І при цьому торій виробляє в сотні разів менше довгоіснуючі радіоактивні ізотопи, тобто при його використанні можна повністю зберегти екологію чистою.

Для прикладу: Маленький шматочок торію здатний створювати лазерний промінь, який нагріває воду, генерує пар і обертає міні-турбіну. Один грам торію містить набагато більше енергії, ніж 30 000 літрів нефтепробукта, тобто бензину! Відповідно підрахунками, достатньо 8 грам торію, щоб автомобіль міг 100 років їздити без бензину, тобто все життя людини. Крім цього, виділяється при реакції надлишкової енергії вистачить на підзарядку акумулятора і інших пристроїв.

За словами президента LPS, Чарльза Стевенса (Charles Stevens), експериментальна модель двигуна на основі торію важить 225 кілограм, компактна і легко вміщається під капотом самого звичайного автомобіля. А за висновком експертів, всього один грам торію містить більше енергії, ніж 28 тисяч літрів бензину і 8 грамів цієї речовини будуть живити звичайний автомобіль протягом століття. «Машина постаріє раніше, ніж мотор. Не буде ні нафтопродуктів, ні вихлопних газів — нічого», — говорить Стівенс.

Дизайн концепт-кара ориевого автомобіля Cadillac World Thorium Fuel Concept (WTF) абсолютно нестандартний, виглядає як автомобіль майбутнього і є зразком боротьби зі шкодою навколишньому середовищу. Авто має функцію підстрахування у разі непередбаченої поломки, щоб продовжувати повноцінне функціонування без ремонту і все розраховано так, щоб максимально ефективно приводити в дію всі внутрішні програми. Концепт-кар має 24 колеса — по шість з кожного боку, кожне забезпечений вбудованим електричним індукційним. Такі колеса потрібно буде регулювати раз в 5 років, без необхідності заміни. Сама конструкція Cadillac WTF дуже гнучка, немов м’язи, наприклад, кут коліс змінюється в залежності від поверхні дороги.

Але якби все було так просто… Все ж це атомна енергетика, і щоб убезпечити і водія, і оточуючих, необхідна спеціальна захист, що може важити дуже багато для автомобіля. Також знайдуться ті, хто може використовувати таку розробку як атомну зброю, а це ще небезпечніше, відповідно необхідно повністю убезпечити такі двигуни, якщо вони доступні кожному жителю планети.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!