ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » ТОП СТАТЬИ » Російська армія може отримати бойових роботів у 2018 році

Після 2018 року в російську армію почнуться серійні поставки бойових роботів . Таку думку висловив член Військово-промислової комісії при уряді РФ Олег Мартьянов. «Масові речі, серійні, напевно, будуть надходити у війська після 2018 року. Зараз процес йде», — наводить його слова ІТАР-ТАСС.

Вже розроблено низку перспективних новинок у сфері бойової робототехніки, зазначив Мартьянов. Але при цьому підкреслив, що «всі секрети розповідати ніхто не буде — є таке поняття: «військово — технічна раптовість».

«Поява якихось речей на полі бою має бути для противника несподіваним, і ми не хочемо якісь розробки тактичні, оперативно-тактичні рекламувати до того, як ми її застосуємо», — пояснив він.

Додамо, наприкінці травня стало відомо, що у Росії завершено створення лабораторії бойової робототехніки. Про те, що нова структура приступила до роботи, повідомив заступник голови Військово-промислової комісії при уряді РФ Олег Бочкарьов.

В минулому році про плани по створенню лабораторії бойової робототехніки повідомляв віце-прем’єр Дмитро Рогозін. «Будемо експериментувати, створювати прообрази, відчувати їх і в разі проходження державних випробувань направляти до війська», — говорив він.

Розробка перспективних роботизованих систем для Міністерства оборони ведеться в рамках держпрограми озброєнь на 2011-2020 роки.Інші записи з категорії "ТОП СТАТЬИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!