ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Робот-тарган встановив новий рекордАвтори проекту підкреслюють, що VelociRoACH пересувається значно швидше реального таргана (1,5 м/с ).

Ідеєю створити бистроногій робота-таргана зацікавилися вчені Каліфорнійського університету в Берклі. Їх новий шестиногий робот VelociRoACH виготовлений переважно з картону, довжина машини становить 10 см, зате вона пересувається зі швидкістю до 2,7 м/с, це найшвидший робот у своїй «ваговій категорії».

По швидкості машина поступається хіба що рекордсмену Cheetah від Boston Dynamics (3,2 м/с), тобто самому швидкому ходячому, точніше, бегающему роботу. Ключем до успіху цієї машини є С-образні кінцівки, які здійснюють руху до 15 разів у секунду. Стабільний рух VelociRoACH забезпечується легкими пластиковими крилами і манерою руху кінцівок, в будь-який момент часу не менше трьох ніг повинні торкатися землі.

Маса робота становить 30 грамів, при цьому він може піднімати вантаж до 120 грамів, тому в перспективі його можна буде оснастити корисним обладнанням, камерами чи різними сенсорами. Єдиним істотним недоліком VelociRoACH залишається картонний корпус робота, легкий, але дуже міцний і недовговічний.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!