> Робочі спеціальності в Україні стали добре оплачуватися | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » Робочі спеціальності в Україні стали добре оплачуватися

Представники робочих спеціальностей можуть заробляти до 10 тис. грн., а середні зарплатні пропозиції для них знаходяться на рівні 3-4 тис . грн. При цьому знайти роботу їм простіше, ніж офісним співробітникам — рівень конкуренції значно нижче. Про це свідчать дані опитування, проведеного кадровим порталом hh.ua.

Конкуренція у сфері «Робочий персонал» знаходиться на рівні, один претендент на одне робоче місце. У той же час, середній рівень конкуренції піднявся до 5-ти претендентів на одне робоче місце. Тут можна зробити поправку на те, що Інтернет для робітників і нянь — далеко не єдиний спосіб пошуку роботи, однак частота використання онлайн-ресурсів зростає, а тенденції до зниження конкуренції не спостерігається.

Роботодавців в першу чергу цікавлять двірники та прибиральники. Зарплати починаються від 1200 грн., максимальна пропозиція — близько 3000-3500 грн. Вимог мінімум, серед головних — старанність і бажання працювати. (Нагадаємо, що середня офісна зарплата в Києві складає 4-5 тис. грн.).

Другі за кількістю пропозицій різноробочі, а також робітники різних спеціальностей. Наприклад, обивщики меблів, укладальники товару, установники вікон і ролет і т.д. Зарплати для таких працівників починаються з 3000 грн. і можуть досягати 7-8 тис. грн.

Окремо варто виділити вакансії для кваліфікованих робітників: слюсарів, механіків, столярів, електриків. Тут роботодавці вже більш прискіпливі — шукають досвідчених спеціалістів з фаховою освітою, досвідом роботи, для електриків будуть важливі рівні допуску. Зарплати стартують з 2500-3000 грн. і можуть досягати 8-9 тис. грн. для деяких спеціальностей (наприклад, машиністи екскаватора, зварювальники, збирачі холодильного обладнання). В окремих випадках роботодавці обіцяють до 10-15 тис. грн., але тільки тим, хто займається безпосередньо роботою з клієнтами — майстрам-ремонтникам, монтажники вікон, монтажникам кондиціонерів, маючи на увазі при цьому не ставку, а можливий відсоток від прибутку. Складським робітникам і вантажникам роботодавці пропонують від 2,5-3 до 6-7 тис. грн.

Окремо варто відзначити вакансії для фахівців робочих професій за кордоном. Серед усіх спеціальностей саме цих українських фахівців шукають найбільш інтенсивно поряд з інженерами і програмістами. Найчастіше мова йде про роботу в Росії, рідше в Польщі, Чехії, Словаччині, країнах Західної Європи. Для деяких спеціальностей трапляються досить екзотичні пропозиції — наприклад, помічник фермера в Австралії або сезонні робітники в Норвегії. У таких вакансії зарплати, як правило, починаються з 1 тис. євро і можуть досягати 3-4 тис. євро залежно від сфери зайнятості та країни. Наприклад, монтажникам, зварювальникам, електрикам в країнах Євросоюзу пропонують від 11-22 тис. грн., майстрам на виробництві в Росії — 10-12 тис. грн.Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!