> Результат АТО — багаті українські військові | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Результат АТО — багаті українські військові

Якщо не враховувати строковиків, яких керівництво примушує служити і воювати на східній країні, незважаючи на обіцянки не робити це з «зеленими» новобранцями, то стає зрозумілим, чому колишні російські спецназівці, радикальні угрупування та інші бажаючі так легко погоджуються піднімати зброю на людей — гроші.

Якщо до появи ефіру з Порошенком, можна було тільки здогадуватися про одержуваної зарплати, то тепер Михайло Коваль «розкрив карти», заявляючи, що кожен учасник (за умови, що залишиться в живих) буде отримувати щомісяця, поки йде АТО, не менше 20 тисяч грн, що, враховуючи розвал в економіці та відсутності бюджету, говорить саме за себе. Крім цього, за участь в ліквідації противника, продовжив пан Коваль, військовослужбовці та інші особи можуть отримувати нагороди та ордени за спрощеною схемою.

Також вони отримують статус учасника бойових дій, діючи в «антитерористичної» операції. Варто додати, що Коваль дозволив усім військовим та іншим спеціальним особам застосовувати зброю на ураження, коли ті вважатимуть за потрібне. Мабуть, саме тому, українці розстріляли жінку, що їхала з дитиною додому, в машині.

Автор: Анастасія ЖиваєваІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!