ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Резиденцію Ахметова оточили озброєні люди — Донецьк

Сьогодні в Донецьку, де знаходиться тривалий час резиденція Ріната Ахметова, який підтримав офіційно бік українського уряду в питанні про єдиній країні, відбуваються дивні події — володіння олігарха оточили люди в масках, які мають зброю.

Невідомі в масках і зі зброєю 25 травня, сьогодні, оточили резиденцію найбагатшого українця мільярдера Рината Ахметова. З автоматами вони підійшли прямо до входу — до воріт резиденції Ахметова.

Точна кількість озброєних осіб, які беруть участь в «облозі» володіння Ріната Ахетова, поки не відомо. Ясно лише: одна за одною під’їжджають машини, і з них до воріт резиденції підходять все нові люди.

За словами очевидців, озброєні люди з метою самозахисту наділи бронежилети. Стануть вони штурмувати резиденцію, не ясно, але важко припустити, навіщо їм знадобилося збиратися разом у будинку Ахметова.

Знаходиться олігарх межах своєї резиденції в ці хвилини, коли можливий штурм, говорити також однозначно непросто — його ніхто не бачив, але й відсутності доказів немає.

Вхід у резиденцію практично відразу був заблокований жовтим пасажирським автобусом, яким присвоєно маршрутний номер 17.

Нагадаємо, сьогодні у Донецьку замість виборів пройшов мітинг. Потім люди масово подалися в сторону маєтку Ріната Ахметова, явно не підтримує ідею незалежності ДНР.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!