> Путін дав «відбій» військам | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Путін дав «відбій» військам

Сьогодні, 24 червня, перед відльотом з офіційним візитом в столицю Австрії Відень, президент РФ послав в палату Федеральних Зборів її керівнику Валентині Матвієнко документ, в якому запропонував цьому державному органу розглянути анулювання постанови «Про використання Збройних сил РФ на території України». Відповідно до заяви прес-секретаря президента Дмитра Пєскова, Путін прийняв рішення впорядкувати обстановку і нормалізувати становище в східних областях України. Додатковим стимулом стало початок багатосторонніх переговорів з цієї проблеми і реальне бажання сторін про припинення вогню.

У міжнародному комітеті палати журналістам повідомили, що палата Федеральних Зборів прийме рішення про скасування цієї постанови завтра. Повернення посла в Україну і ініціатива Путіна свідчить про бажання Росії врегулювати відносини зі своїм південним сусідом.

Для довідки: постанова СФ № 48-ФЗ від 01.03.2014р. про використання збройних сил Росії на території України була прийнято на підставі подання президента РФ  Путіна, у зв’язку з початком репресій проти прихильників попередньої влади і російськомовного населення Донбасу.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!