> Протистояння на українському кордоні: останні подробиці | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Протистояння на українському кордоні: останні подробиці

Це питання, яке задають державній прикордонній службі та уряду України прості громадяни . Недалекоглядна політика київської влади поставила країну на межу війни». В результаті бойові дії торкнулися і українських прикордонників. Якщо на початку протистояння все закінчувалося блокування прикордонних застав неозброєними людьми, в Маріуполі та Новоазовську і збройні сутички були рідкістю, то зараз все частіше застосовується важка зброя.

23 травня був ополченцями обстріляний і роззброєний наряд відділу «Бирюлово».

Кордон з території суміжних держав, все частіше перетинають особи, які співчувають ідеям російськомовного населення східної України. Вся справа в тому, що ця межа умовна. Підрозділи прикордонної служби знаходяться лише в місцях, великих магістралей, а все інше прикрита лише на «папері». Не вважати ж перекриттям кордону прокопанную, з ініціативи губернаторів Коломойского і Тарути, траншею, яка може тимчасово зупинити тільки важку техніку. Дуже часто ця межа з північним сусідом проходить через села і по обидві сторони є і сват і брат.

В даний час облоги виявився Станично-Луганський відділ прикордонної служби Луганського прикордонного загону. З 1 години ночі це підрозділ піддавалося аввтоматно-кулеметному обстрілу, потім були задіяні гранатомети. З боку оборонців вже зареєстровані втрати. Що чекає прикордонників надалі невідомо.

Автор: Ігор ЗіневичІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!