ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Пропозиція Порошенко направити спостерігачів від ОБСЄ і РФ в зону конфлікту актуально

За офіційними джерелами, в телефонній розмові з Головою Європейської Ради Германом Ван Ромпеєм Петро Порошенко запропонував направити спостерігачів від ОБСЄ і Росії на прикордонні пости в зону військових дій на Донбасі, висловивши впевненість у підтримці даного питання російською стороною.

Сподіваючись на мирне врегулювання військового конфлікту на сході країни, українська влада неодноразово просила про організацію переговорів за схемою: Україна — ЄС — Росія. Говорячи про мирне врегулювання обстановки на Донбасі, Петро Порошенко звернув увагу на створення буферної десятикілометрової зони, обов’язкова умова звільнення заручників та повсюдний контроль українсько — російського кордону на всій її протяжності, з метою припинення незаконного проникнення на територію України зброї, бойової техніки, найманців і наркотичных речовин.

Ромпей високо оцінив значення і роль мирних ініціатив врегулювання військового конфлікту на сході України не тільки для Росії і України, а й для всього світового співтовариства.

Автор: Олексій АзацькийІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!