ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Професіонали допомагають ополченцям, — РНБО

Протягом усього збройного конфлікту на Донбасі українські силовики констатують той факт, що на Сході воюють не просто незадоволені київською владою люди, а професійні найманці. Вони досить кваліфіковано користуються зброєю, яка є досить серйозною і не стоїть на озброєнні в українській армії.

Про ці факти свідчить, по-перше саму зброя, її марка та призначення, а по-друге це документи, які часто останнім часом знаходять на місці блок-постів ополченців. У них чітко вказуються номери частин російських збройних сил, ініціали людей які несуть відповідальність за зберігання бойових одиниць стрілецької зброї та іншої військової техніки, а саме головне це наявність мокрих печаток з двоголовим орлом. Інструктори, які працюють у зоні АТО на стороні української влади констатують той факт, що навіть саме обладнання різних засідок і блок-постів дуже професійно обрані, оснащені і функціональні. Проста людина, яка взяла кілька днів тому, в руки зброю просто не може знати цілого ряду тонкощів, які використовуються при побудові таких споруд, та ще в такі короткі терміни.

Цю інформацію підтвердив і Володимир Чеповий, представник інформаційного центру РНБО. За його словами, після проведення зачисток місць дислокації ополченців, військові фахівці відзначали наявність достатньо грамотних технічних рішень, яких навчають тільки в спеціальних силових армійських структурах.

Автор: Катерина ЧубкоІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!