ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Презентація Apple: Android купують по помилку


© Robert Galbraith/Reuters

На презентації, яка пройшла в рамках Всесвітньої конференції розробників WWDC, Тім Кук згадав про мобільній платформі Android, відзначивши, що в основному нею користуються помилково.

За даними глави Apple Тіма Кука, за минулий рік 130 мільйонів чоловік купили свій перший iPhone і перейшли на «яблучну» систему. На його думку, користувачі iOS користуються її останньою версією на відміну від шанувальників Android. На підтвердження своїх слів Кук привів графік, згідно з яким, на 89% гаджети від Apple встановлена iOS 7, а остання версія Android 4.4 KitKat встановлена лише на 9% пристроїв.

«Менше, ніж один з десяти користувачів Android використовує останню версію операційної системи. Це означає, що людям не доступні всі новітні функції ОС. Вони не можуть користуватися останніми програмами, їм не доступні оновлення безпеки для захисту даних», — розповів глава Apple на конференції.

iOS 8

Нова мобільна вісь порадує користувачів новими функціями і додатками, що полегшують життя. Наприклад, в новій операційній системі зазнала зміни клавіатура. У неї додана функція предиктивного введення тексту QuickType, а що більш важливим розробники дозволили встановлювати клавіатуру від сторонніх розробників, ніж раніше могла похвалитися тільки Android.

Була додана функція інтерактивних повідомлень. Оновлення торкнулося і рідного месенджера iMessage — додана можливість відправки аудіофайлів. З’являтися додаток Health, яке дозволяє зберігати в наочному вигляді всю інформацію про здоров’я власника і його спортивні досягнення, а при необхідності може поділитися інформацією з особистим лікарем.

У iOS 8 з’явився спеціальний режим Family Sharing, що дозволяє користуватися однією кредиткою відразу декільком членам сім’ї. Батьки зможуть отримувати повідомлення про те, що купують їх діти.

Відтепер сервіс Shazam буде інтегрований у пристрій, а доступ до функцій сканера відбитків пальців Touch ID отримують розробники сторонніх додатків.

На WWDC також була представлена функція платформа «розумного будинку» HomeKit, що дозволяє управляти «розумними» частинами вашого будинку. Зазначимо, що iOS 8 стане доступна для користувачів iPhone 4.

OS X Yosemite

Настільна операційна система Apple зазнала змін, як в дизайні, так і у функціональному плані. Однією з головних її особливістю є велика інтеграція з мобільною платформою. Покращено і допрацьована система пошуку Spotlight, а разом з нею і Центр повідомлень в цілому. Тепер відповісти на телефонний дзвінок можна прямо з комп’ютера.

Нововведенням став сервіс iCloud Drive, хмарний сервіс, що дозволяє віддалено зберігати файли і синхронізувати їх між всіма пристроями. Крім того, поліпшена робота браузера Safari і технології AirDrop.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!