> Представлено друге покоління SSD Virtium StorFly | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Представлено друге покоління SSD Virtium StorFly

StorFly-Family2Компанія Virtium представила SSD StorFly другого покоління. Твердотільні накопичувачі Virtium StorFly другого покоління оснащені інтерфейсом SATA 6 Гбіт/с. В сімейство входять моделі типорозмірів 1,8 і 2,5 дюйма, M.2, mSATA, Slim SATA і CFast. До їх загальних переваг виробник відносить високу надійність і довговічність.

У порівнянні з SSD StorFly першого покоління нові накопичувачі демонструють значно збільшену швидкість передачі даних. Крім того, вони підтримують SMART і оснащені фірмовою технологією захисту від пошкодження даних у разі збою живлення Virtium vtGUARD.

У накопичувачах серії Story PE використовується флеш-пам’ять типу SLC NAND. Ці накопичувачі доступні об’ємом від 8, 16, 32, 64, 128 і 256 ГБ. У режимі читання вони розвивають швидкість до 500 МБ/с, в режимі запису — до 400 МБ/с.

У накопичувачах серії Story СЕ використовується флеш-пам’ять типу MLC NAND. Ці накопичувачі доступні об’ємом від 30, 60, 120, 240 і 480 ГБ. У режимі читання вони розвивають швидкість до 500 МБ/с, в режимі запису — до 330 МБ/с.

В облік застосування StorFly входить мережеве та комунікаційне обладнання, промислова автоматика, засоби віддаленого спостереження, транспорт, цифрові табло та ігрові системи.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!