ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Порошенко заявив про перехід України до плану «Б»: вводиться воєнний стан

358737

Терористи на Донбасі не погодилися на мирний план української влади, тепер сили АТО переходять до плану «Б». Про це Президент України Петро Порошенко заявив сьогодні на зустрічі з позафракційними депутатами, повідомляє «Обозреватель».

Глава країни зазначив, що перемир’я і переговори не дали результату, влада України для наведення порядку на сході вводить військове положення в Донецькій і Луганській областях і почнуть активні антитерористичні дії.

За словами Порошенка, це буде «війна нового типу» — сили АТО не будуть вести масових бойових операцій, тим не менш, «терористи зазнають масові втрати».

Офіційно Президент України оголосить про нову фазу АТО сьогодні ввечері після засідання РНБО, на якому, власне, і будуть прийняті необхідні рішення.

Крім того, на зустрічі з депутатами Порошенко повідомив, що незадоволений роботою Кабінету міністрів, а тому в уряді будуть проведені серйозні заміни». Він також зазначив, що найближчим часом на порядку денному нової влади України — проведення позачергових парламентських виборів і внесення змін до Конституції України.

Таким чином режим припинення вогню, проголошений Президентом 20 червня та подовжений до 22.00 30 червня, вважається таким, дія якого завершилася.

«Ми будемо наступати і будемо звільняти нашу землю. Непродовження режиму припинення вогню – це наша відповідь терористам, бойовикам, мародерам, всім тим, хто знущається над мирним населенням, хто паралізує роботу економіки регіону, хто зриває виплати зарплат, пенсій, стипендій, хто підриває залізницю, руйнує водопроводи, хто позбавив людей нормального мирного життя», — наголосив Президент у зверненні до народу.

Українська важка техніка йде «громити терористів» (відео)Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!