> Порошенко відправиться в Страсбург, де виступить на сесії ПАРЄ | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » Порошенко відправиться в Страсбург, де виступить на сесії ПАРЄ

Президент України Петро Порошенко в четвер, 26 червня, відвідає Страсбург, де виступить на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи .

Глава української держави виступить в рамках літньої сесії Парламентської асамблеї за запрошенням президента ПАРЄ Анн Брассер.

Сам П.Порошенко днем раніше повідомив, що планує в ході свого виступу представити членам ПАРЄ проект змін до Конституції України, який у четвер вже буде зареєстрований в українському парламенті.

За інформацією прес-служби президента, у ході візиту також запланована зустріч глави української держави з керівництвом Ради Європи з метою обговорення шляхів підтримки цією організацією плану реформ в Україні.

27 червня в Брюсселі П.Порошенко візьме участь у підписанні економічної частини угоди про асоціацію Україна-ЄС.

«Також планується участь П.Порошенко у засіданні Європейської Ради. У рамках заходу відбудеться низка двосторонніх зустрічей президента України з керівниками інституцій ЄС та країн-членів», — повідомляє прес-служба президента.

Як повідомлялося, в Страсбурзі відкривається червнева сесія Парламентської асамблеї Ради Європи, вона триватиме до 27 червня, але російська делегація в ній брати участь не буде. ПАРЄ 10 квітня 2014 року підтвердила повноваження російської делегації, але позбавила її до кінця року права голосувати, щоб висловити своє засудження і несхвалення дій Росії щодо України.Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!