ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » Порошенко планує посилити силовий блок України

Президент Петро Порошенко планує найближчим часом посилити силовий блок України . Про це він повідомив під час зустрічі з активістами Майдану.

«Глава держави повідомив про намір найближчим часом прийняти рішення щодо «посилення силового блоку» в державі», — йдеться в повідомленні прес-служби президента.

Під час зустрічі член Духовної ради Майдану архиєпископ Стефан зачитав звернення до Президента від спільнот Майдану. У документі Майдан заявляє про підтримку дій Президента і проголошує позицію щодо необхідних дій.

«В даний час, вважаємо центральними питаннями у військовій сфері негайне взяття під Ваш особистий і повний контроль силового блоку країни. Повну заміну його керівного складу. Перекриття кордону України на сході і в Придністров’ї, відновлення повноцінної координації і керованості збройних сил України та їх укріплення. В політичній сфері — призначення негайних позачергових виборів до парламенту за новим виборчим законодавством з відкритими партійними списками», — говориться, зокрема, у зверненні.

Раніше президент України Петро Порошенко у зверненні до українців розповів, як буде реалізовуватися його мирний план врегулювання конфлікту на сході країни.Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!