> Порошенко особисто обіцяв платити за вбивства — відео | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Порошенко особисто обіцяв платити за вбивства — відео

Вчорашній останній вечір можливої агітації закінчився яскравим виступом «цукеркового» олігарха, який зробив все, щоб завод конкурента «АВК» був закритий на Луганщині. Вчора він говорив однак не про високі зарплати своїм вінницьким співробітникам, але про гроші, по суті, за позбавлення життя іншої людини, що просто не може бути законним виходячи з тієї ж Конституції.

Люди, а в більшості своїй, це були військові, які зараз отримують в місяць не більше 1000 грн, звичайно, спочатку не повірили словами олігарха, бурхливо що розмахує руками, але той вперто повторював, що готовий особисто платити кожному по тисячі в день, якщо глядачі проголосують за нього, щоб 26-го травня він вже зміг виконати свої обіцянки. Чому ЦВК не визнала це відкритим підкупом маси населення-невідомо, але політик протягом години спокійно обіцяв вже і по мільйону гривень тим, хто не проголосує тільки за олігарха, але і при цьому буде брати участь в жорстокій АТО на Сході.

Порошенко впевнений, що це і називається-забезпечити армію, але натомість вимагає від людей одного: йти і стріляти в кожного, хто є російськомовним східним активістом, адже саме таке завдання і стоїть в українських військових — знищувати людей і очищати від них територію.

Відео виступу Порошенка

Автор: Анастасія ЖиваєваІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!