ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » Порошенко обговорив з прем’єром Італії наступні кроки мирного плану

У четвер, у рамках робочого візиту в інститути Європейського Союзу, президент України Петро Порошенко провів зустріч з Прем’єр-міністром Італійської Республіки Маттео Ренці, повідомляє прес-служба глави держави.

«Сторони обговорили наступні кроки мирного плану президента України і висловили надію на якнайшвидше припинення насильства і врегулювання ситуації на Сході у відповідності з положеннями плану», — йдеться в повідомленні.

Прем’єр Італії привітав очікуване підписання економічної частини Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом, яке в тому числі відкриє нові можливості для розвитку українсько-італійського партнерства.

У контексті обговорення відносин між Україною та ЄС у візово-міграційній сфері глава держави закликав італійську сторону до подальшого спрощення процедури отримання віз громадянами України, а також до вдосконалення заходів щодо захисту прав української громади в Італії.

«П.Порошенко і М.Ренци також обговорили співробітництво України та Італії під час головування Італії в Європейському Союзі з липня цього року», — відзначили в прес-службі президента.

Нагадаємо, у четвер Президент України виступив на сесії ПАРЄ. Він заявив, що головна мета України — досягти миру на Сході, і назвав вирішення конфлікту в Донбасі «можливо, останнім шансом на демократичну Україну».Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!