ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » Порошенко обговорив з Керрі, Меркель та Олланд рішення про припинення перемир’я на Донбасі

У разі реалізації основних пунктів мирного плану врегулювання ситуації на Донбасі Україна буде готова розпочати політичні переговори без будь-яких додаткових умов.

Про це президент України Петро Порошенко заявив у ході телефонної розмови з канцлером ФРН Ангелою Меркель, Держсекретарем США Джоном Керрі і президентом Франції Франсуа Олландом, повідомляє прес-служба президента.

Серед умов для таких переговорів — двостороннє припинення вогню, запровадження надійного контролю на українсько-російському кордоні при моніторингу і верифікації ОБСЄ і звільнення всіх без винятку заручників, що незаконно утримуються.

«У ході бесід Порошенко поінформував міжнародних партнерів про те, що 30 червня о 22.00 закінчився термін дії режиму припинення вогню і за підсумками засідання РНБО було ухвалено рішення про непродовження його дії. Також Порошенко зазначив, що Україна 10 днів поспіль у повному обсязі виконувала взяті на себе зобов’язання і дотримувалася в односторонньому порядку режиму припинення вогню і заплатила за це десятками життів», — йдеться в повідомленні.

Як відомо, раніше Порошенко продовжив дію АТО на Донбасі.Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!