ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » Порошенко: Я хочу принести мир своїй країні

Президент України Петро Порошенко готовий використовувати будь-яку можливість для того, щоб домогтися мирного врегулювання в своїй країні. З таким твердженням виступив перед журналістами американської телекомпанії CNN.

На питання журналістів про те, чи може він працювати з російською владою в цьому напрямку, Порошенко відповів: «Я готовий укласти мирну домовленість з ким завгодно».

«Я хочу принести мир своїй країні», — підкреслив Порошенко.

Він також заявив, що переговори з «ополченцями» продовжаться у п’ятницю, 27 червня. «Я налаштований оптимістично і думаю, що протягом декількох тижнів, може бути місяців, ми можемо укласти домовленість, яка дозволить досягти світу», — підкреслив Порошенко.

Як повідомлялося, другий раунд переговорів контактой групи з врегулювання ситуації в Донбасі запланований на завтра, 27 червня.

Нагадаємо, 23 червня в Донецькій облдержадміністрації пройшли багатосторонні консультації щодо врегулювання ситуації на сході України. У них взяли участь посол РФ в Україні Михайло Зурабов, представник діючого голови ОБСЄ Хайді Тальявіні, другий президент України Леонід Кучма, голова громадської організації » Український вибір Віктор Медведчук, «прем’єр-міністр» самопроголошеної «Донецької народної республіки» Олександр Бородай, лідер руху Південно-Схід Олег Царьов і представники так званої «Луганської народної республіки».Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!