ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Порошенко хоче від Путіна вирішення проблем

Ще не закінчилися підсумки виборів, ще не пораховані всі голоси, але Порошенко, як це було зрозуміло й раніше, завдяки різним підготовчим соціальним опитуванням, займаючи перше місце, вже поспішати вирішити все одним махом.

Саме для цього олігарх, що не вчився на депутата, який, до речі кажучи, за Конституцією, просто не має права бути комерційним керівником, збирається в першій частині червня зустрітися з Президентом Росії. Він упевнений, що результат переговорів буде мати важливі наслідки для обох сторін. На брифінгу Порошенко заявив, що вважає Російську Федерацію найбільшим сусідом, не пояснюючи, який саме зміст вкладає в це поняття, впевнений, що без російського представництва неможливо припинити громадянську війну на Україні. Олігарх хоче створити порядок денний, програму, загальну для двох країн, щоб на Сході люди побачили, як Порошенко і Президент знаходять мирний мову для вирішення української АТО.

Олігарх впевнений, що єдиний аргумент Росії щодо нелегітимності влади вичерпав себе, тому що з’явився новий президент, навіть незважаючи на те, що на вибори, за соцопитуванням в найбільших містах країни, прийшло не більше 45%.

Автор: Анастасія ЖиваєваІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!