> Порошенко хоче добити жителів Сходу одним махом | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Порошенко хоче добити жителів Сходу одним махом

Петро Порошенко, то, що отримує на дострокових виборах передбачувану перемогу, за один день дав два протилежних по суті інтерв’ю . В одному він зазначив, що планує зустріч з Президентом РФ, щоб мирно і взаємозлагоджено залагодити громадянську війну на Південно-Сході, в іншому — він воліє дати наймогутніша зброя військовим, багатьох з яких змушують воювати проти своїх же українців, і закрити АТО одним разом.

Як висловився олігарх, він хоче продовження АТО, але в іншому форматі, тому що ще 2-3 місяці це занадто довго, так як грошей витрачається просто сила-силенна. Він вимагає, щоб «антитерористична операція була більш короткою і більш ефективною, незважаючи на те, що багато військовозобов’язані давним-давно хочуть повернутися додому, і тільки страх тюрми їх зупиняє. Для того, щоб АТО закінчилася в години, Порошенко збирається виділити кращу амуніцію і зброю для підвищення боєздатності вижили солдатів з чужих областей.

Він упевнений, що як тільки всі гроші, що залишилися з бюджету будуть витрачені на купівлю всього самого потужного для МВС, спецслужб, Нацгвардії і просто військових, то операція закінчиться миттєво. На жаль, питання про масовість жертв з обох сторін для олігарха не варто.

Автор: Анастасія ЖиваєваІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!