> Порошенко доручив МЗС підготувати план ратифікації угоди з ЄС | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » Порошенко доручив МЗС підготувати план ратифікації угоди з ЄС

Президент України Петро Порошенко доручив міністерству закордонних справ України в найкоротші терміни підготувати і погодити з Євросоюзом план ратифікації Угоди про асоціацію, повідомляє прес-служба глави держави.

«Після цього ми зацікавлені якнайшвидше пройти процедуру ратифікації, дотримуючи всі регламентні норми», — сказав президент на зустрічі з лідерами депутатських фракцій і груп Верховної Ради.

Крім того, на зустрічі П.Порошенко відзначив важливість діалогу з парламентом і урядом в контексті реалізації мирного плану.

«У цих особливих умовах як ніколи потрібні єдність і взаєморозуміння гілок влади», — сказав президент.

Він також поінформував, що вже визначився з кандидатурою свого представника в Кабінеті міністрів. За його словами, це буде людина, яка глибоко розуміє економічні процеси і проблеми, а також виступає проти популістських рішень, які шкодять державі. П.Порошенко також торкнувся питання проведення парламентських виборів, які, на його думку, залишаються на порядку денному, як актуальні.

«Вибори в парламент відповідають очікуванням суспільства», — сказав він і додав, що виступає за пропорційну систему виборів за відкритими списками.

Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко зазначив, що запит в суспільстві на повне перезавантаження влади залишається актуальним. «Я це підтримую», — заявив Глава держави.Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!