ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Пономарьов пропонує евакуацію жителям Слов’янська

Сьогодні, В’ячеслав Пономарьов, з недавнього часу є «народним мером» Слов’янська, на апаратній нараді озвучив пропозицію зробити у разі необхідності евакуацію жителів цього населеного пункту. Евакуація повинна проводитися на добровільній основі.

За словами Пономарьова, евакуюватися можуть всі хто бажає покинути межі Слов’янська, і дорослі і діти. Для цього вже практично підготовлений план. За сьогоднішній день Слов’янський мер хоче вирішити питання про те, хто саме займеться евакуацією мешканців, куди направляти бажаючих тимчасово покинути місто, яким чином забезпечити їх житлом, тощо.

Також Пономарьов уточнив, що зараз є можливість для тимчасового переїзду в Росію, на Кримський півострів, а також у визначені міста Донецького регіону, такі як Брусино або Святогірськ.

На цій же нараді «народний мер» підвів підсумки минулого в Слов’янську неспокійної ночі, з яких випливає, що за цей час отримані поранення різного ступеня тяжкості вісьмома мирними жителями, одна жінка загинула.

Не залишилася осторонь тема провокації, як її називає сам Пономарьов, в якій він оголошений нібито заарештованим за наказом Ігоря Стрєлкова, але насправді ніхто нікого не заарештовував.

Автор: Олег РоманівІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!