ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » Польські медики врятували зір пораненому активісту Евромайдана, якому пророкували сліпоту

У рідну Вінницю після лікування повернувся майданівець Микола Рудик. 19 лютого куля потрапила йому в голову і в очі . Вітчизняні медики передрікали сліпоту, однак, надію на одужання подарували польські фахівці. Після серії проведених операцій і курсу лікування, майстер спорту міжнародного класу з марафону залишився живий і бачить світ своїми очима, повідомляє ТСН.

Снайперська куля застрягла за кілька міліметрів від мозку. Чоловік ледь не став одним з героїв «Небесної сотні». Зі сльозами на очах нині він обіймає дочку і дружину, яких побачив вперше після лікування в Польщі. Три місяці він був на передовій на столичному Майдані. В ніч на 19 лютого з товаришем виносили поранених з підпаленого Будинку профспілок. Саме тоді у Миколи Рудика і потрапив снайпер.

Дружина каже, що найбільше мріяла, щоб врятували чоловікові життя. Про те, щоб врятувати зір, мова навіть не йшла. Українські лікарі запевнили, що чоловік залишиться сліпим. Микола Рудик — один з поранених майданівців, що потрапили в списки на лікування в Польщу. Там йому зробили три операції і повернули чоловікові зір. Микола Рудик, майстер спорту міжнародного класу з бігу марафонів, наступний свій марафон змушений буде пропустити через поранення. У нього попереду ще тривала реабілітація, але чоловік сподівається, що після неї зможе продовжити спортивну кар’єру.Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!