ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » ТОП СТАТЬИ » Підводні безпілотники розробляються для ВМФ Росії

У найближчі кілька років Військово-морський флот Росії отримає в своє розпорядження нові безпілотні підводні апарати — так звані глайдери.

Апарати дозволять детально вивчити глибини морів і океанів. Підводні човни зможуть працювати на 300-метровій глибині протягом 90 днів. За своїм зовнішнім виглядом безпілотний апарат схожий на торпеду. Всередині субмарини встановлена герметична камера, простір якого поділений на дві частини — з рідиною й повітрям. Спроможність тривалої роботи в автономному режимі була досягнута за рахунок низького споживання енергії при русі.

Апарат обладнаний модулями зв’язку ГЛОНАСС і апаратурою для збору інформації. За допомогою нових безпілотних човнів співробітники ВМФ зможуть детально дослідити океанографічну обстановку. Апарати дозволять здійснити задумане максимально комфортно і відносно недорого.

Для розробки фінальної версії безпілотного апарату для російського флоту буде виділено понад 160 мільйонів рублів. Передбачається, що дані кошти будуть окуплені, так як безпілотники будуть продаватися у ряд інших держав за 100 тисяч доларів за один примірник.Інші записи з категорії "ТОП СТАТЬИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!