ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Підготовка замаху на Дмитра Яроша зірвалася

24 червня, Управління СБУ у Дніпропетровській області, заарештувало, шістьох членів добровільно створеної місцевими жителями групи, яких підозрюють у намірі вчинити замах на главу партії «Правий сектор» Дмитра Яроша. Також їх метою був командир батальйону Дніпро-1 Юрій Береза і заступник голови Дніпропетровської адміністрації Борис Філатов. Про це чиновник заявив на прес-конференції. Єдино незрозуміло, яку загрозу для повстанського руху на сході країни ніс пан Філатов.

Під час проведення обстеження місця проживання підозрюваних, були виявлені компрометуючі речі. В ході обшуку вилучено вибухову речовину, зброя, гранати, схеми з плануванням для вчинення нападів у місті, відозви, що закликали повалити київську владу. Зловмисники заарештовані, хотіли, для солідарності з ДНР і ЛНР, організувати Дніпропетровську народну республіку.

У відношенні підозрюваних, СБУ порушила кримінальну справу. Їм інкримінують порушення норми кримінального законодавства, що відноситься до замаху на цілісність території і суверенітет України, і намір здійснити теракт.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!